Plátěná taška Yoginy ke každé objednávce do 20.12. ZDARMA!

Filozofie Yoginy

O čem by měla být jóga? Pro nás především o svobodě. O svobodě pohybu, mysli, dechu, splynutí s tady a teď, napojením se na vlastní „já“. Z jógy se stává módní záležitost, avšak to, jak se cítíme, je stále nejdůležitější. V Yoginy se snažíme věnovat energii na výrobu produktu, který vychází z volnosti pohybu, eliminujeme omezení.

#freedom    #safety     #comfort

Limitované edice

Všechny výrobky Yoginy jsou limitované edice, dostupné jen po určitý čas – vyrobíme daný počet kusů v kolekci, jakmile se vyprodá, místo zaujme kolekce nová. Nepřejeme si dělat masovou módu a podílet se na nadprodukci. Řídíme se heslem od jogínů pro jogíny a jógové oblečení vytváříme pro radost.

#luxury   #smooth   #withlove

Materiál

Je pro nás důležitý kvalitní materiál, který bude pevný i pružný, vzdušný, příjemný, jako druhá kůže a navíc i ekologicky nezávadný.
Každý den pracujeme na tom, aby značka Yoginy splňovala představy praktikujících jogínů. Ve spolupráci s českou šicí dílnou, s výrobci exkluzivních evropských látek a zkušenostmi s jógou, posouváme vlastnosti Yoginy stále dál.

#sustainability   #nature   #planet

Přednosti materiálu

Kolekce She je vyrobena z udržitelné techno tkaniny z regenerovaného nylonu ECONYL®, který se může pochlubit vynikající regenerační silou a vždy dokonalou svalovou kompresí zaměřenou na snížení produkce kyseliny mléčné, a tím na podporu rychlejší obnovy energie. Měkký a příjemný na pokožce, kompaktní a prodyšný, je také vysoce ochranný proti UV záření (UPF 50+).

ECONYL® je vyroben z odpadu z mořského dna, je nekonečně recyklovatelný. Cílem je učinit svět lepším místem průkopnictvím procesů regenerace a uzavřené smyčky dodávek udržitelných produktů.
Na každých 10 000 tun raw materiálu ECONYL® se předejde použití 70 000 sudů ropy, 65 100 tun CO2 emisím uvolněné do ovzduší.

Extra příjemný materiál, který dokonale přilne k vaší kůži, až nebudete vědět, kde končíte vy a kde začíná Yoginy.

Regenerovaný nylon ECONYL® je nejen řešením v oblasti odpadu, ale je také lepší variantou týkající se změny klimatu. Snižuje dopad nylonu na globální oteplování až o 90% ve srovnání s materiálem z ropy. 

kolekce She

Yoginy legíny

1790 kč

Yoginy top

1490 kč

Yoginy set

3180 kč

Chceme být u vaší jógové praxe, ale klidně i na sedačce u knížky.

Vaše Yoginy

Michaela Vrábeľová

zakladatelka brandu Yoginy

Oblečení na jógu

Chceme být u vaší jógové praxe, ale klidně i na sedačce u knížky.

Vaše Yoginy

Oblečení na jógu

Michaela Vrábeľová
zakladatelka brandu
Yoginy