Objednávky přijaté od 15.6. do 30.6. odešleme 3.7. Děkujeme za pochopení.

Filozofie Yoginy

O čem by měla být jóga? Pro nás především o svobodě. O svobodě pohybu, mysli, dechu, splynutí s tady a teď, napojením se na vlastní „já“. Z jógy se stává módní záležitost, avšak to, jak se cítíme, je stále nejdůležitější. V Yoginy se snažíme věnovat energii na výrobu produktu, který vychází z volnosti pohybu, eliminujeme omezení.

Je pro nás důležitý kvalitní materiál, který bude pevný i pružný, vzdušný, příjemný, jako druhá kůže a navíc i ekologicky nezávadný.
Každý den pracujeme na tom, aby značka Yoginy splňovala představy praktikujících jogínů. Ve spolupráci s českou šicí dílnou, s výrobci exkluzivních evropských látek a zkušenostmi s jógou, posouváme vlastnosti Yoginy stále dál.

#freedom    #safety     #comfort

Sexy, stylově a pohodlně se vzájemně nemusí vylučovat

Je pro nás důležitá líbivost, stejně jako praktičnost a pohodlí. Od počátečního návrhu, přes výběr materiálu, testování a přešívání vzorků, až k finálnímu produktu máme stále na paměti, že vám chceme nabídnout víc. Jedny legíny na jógu, do města, na cesty a klidně i pro domácí pohodu. Kdekoliv, kde nás chcete mít. 

#luxury   #smooth   #withlove

Více o značce slovy zakladatelky

se celý život věnuji sportu, od dětství tanci (street dance), ve kterém jsem se stala dvojnásobnou mistryní světa. Jako trenérka jsem měla možnost vést svoji taneční skupinu, taneční studio, procestovat mnoho zemí Evropy a světa.

Ve 24 letech jsem úspěšně složila zkoušky kurzu instruktorky Body and Mind, a o 2 roky později kurz lektorky jógy. Od té doby je jóga součástí mého života na profesní i osobní úrovni. Zajímám se o ajurvédu, tradiční čínskou medicínu, čakry a psychosomatiku.

V době, kdy jsem se seznamovala s jógou (kolem roku 2008), bylo oblečení na jógu víceméně nedostatkovým zbožím. K dostání byl sice určitý typ legín, sportovní podprsenky, které však byly vhodné možná na běh a jiné aktivity, než na jógu. Každý, kdo si jednou jógu zkusil s nevhodným oblečením, ví, co tím myslím… 

Od té doby jsem si pohrávala s myšlenkou založení vlastní značky jógového oblečení. Mezitím se toho hodně událo, všechno mne však zřejmě mělo vrátit obloukem zpět k této původní myšlence. Během období různých covidových omezení, měl člověk prostor k přehodnocení některých životních cílů. Věřím, že každá doba nabízí příležitost, to, jak ji uchopíme, je na nás. 

A tak se začalo odvíjet časové lanko, během kterého jsem mohla zjistit vše o vhodných materiálech, najít dodavatele látek, oslovit šicí dílny, které by měly o spolupráci zájem. A na této cestě jsem pochopila, že jsem se octla uprostřed oceánu a učím se plavat… Štěstí sice přeje připraveným, ale také odvážným. 🙂 

Začalo dobrodružství, ve kterém jsem zjistila, že výrobci látek mají nemalé minimální odběry, českých šicích dílen už dávno není tolik a pokud jsou, ne všechny mají stroje, které k šití z elastických materiálů potřebujete. Také většinou nepřijímají další zákazníky, a už vůbec ne, pokud potřebujete ušít jen pár desítek či stovek kusů… Samozřejmě, také cena výroby je vyšší, než například v Asii.
Je pro nás důležité, aby Yoginy přistupovala zodpovědně k životnímu prostředí a aby se naše produkty vyráběly právě v Česku. Luxusní nálepku Yoginy produktům dává především limitovanost našich kolekcí a jejich kvalita.  

Pečlivě plánuji každý střih, barvy, jednotlivé vzorky testuji při jógové praxi s vědomím toho, že každá jsme sice jiná, ale všechny toužíme po tom stejném… cítit se dobře, pohodlně a proč ne – i sexy!

Od začátku jsem věděla, že chci, aby Yoginy byla víc, než značka oblečení. A tak, postupně, spojujeme jogíny i nejogíny. Ty, co věří v naší filozofii. Inspirovat, pomáhat, motivovat.

Sen jedné jogínky se stává skutečností a první kolekce spatřila světlo světa na jaře roku 2022. Děkuji všem, kteří mi na této cestě pomáhají a hlavně vám, našim zákazníkům.

Jsem nesmírně vděčná, že mohu tvořit a realizovat se na této úrovni a propojovat ji s láskou k józe, k přírodě, k životu, k sobě.

Míša Vrábeľová
@michaelajoga

#sustainabilty   #planet   #nature

Přednosti materiálu

V Yoginy pečlivě vybíráme materiály pro výrobu našich produktů. Zaměřujeme se na speciálně vyvinuté sportovní materiály a také přírodní materiály. Všechny látky, které používáme, pochází z Evropy. 

Kolekce She a Move jsou vyrobeny z udržitelné techno tkaniny z regenerovaného nylonu ECONYL®, který se může pochlubit vynikající regenerační silou a vždy dokonalou svalovou kompresí zaměřenou na snížení produkce kyseliny mléčné, a tím na podporu rychlejší obnovy energie. Měkký a příjemný na pokožce, kompaktní a prodyšný, je také vysoce ochranný proti UV záření (UPF 50+).

ECONYL® je vyroben z odpadu z mořského dna, je nekonečně recyklovatelný. Cílem je učinit svět lepším místem průkopnictvím procesů regenerace a uzavřené smyčky dodávek udržitelných produktů.
Na každých 10 000 tun raw materiálu ECONYL® se předejde použití 70 000 sudů ropy, 65 100 tun CO2 emisím uvolněné do ovzduší.

Ať už vyberete jakýkoliv kousek, dáváme si záležet, aby byl každý materiál extra příjemný, dokonale přilnul k vaší kůži, až nebudete vědět, kde končíte vy a kde začíná Yoginy.

Regenerovaný nylon ECONYL® je nejen řešením v oblasti odpadu, ale je také lepší variantou týkající se změny klimatu. Snižuje dopad nylonu na globální oteplování až o 90% ve srovnání s materiálem z ropy. 

kolekce DREAMY

Legíny DREAMY

1490 kč

Triko DREAMY

1190 kč

Set DREAMY

2580 kč

kolekce AIRY

Kalhoty AIRY

1390 kč

Tílko AIRY

990 kč

Set AIRY

2280 kč

kolekce MOVE

Kraťase MOVE

1490 kč

Sportovní podprsenka MOVE

1290 kč

Set MOVE

2680 kč

kolekce SHE

Yoginy legíny

1790 kč

Yoginy top

1490 kč

Yoginy set

3180 kč

Pohodlně do pohody i nepohody. Hlavně, že spolu.

Vaše Yoginy

Michaela Vrábeľová

zakladatelka brandu Yoginy

Oblečení na jógu

Pohodlně do pohody i nepohody. Hlavně, že spolu.

Vaše Yoginy

Oblečení na jógu

Michaela Vrábeľová
zakladatelka brandu
Yoginy